Produkty

Desery instant > Mleczny kubek

Mleczny Kubek ryż z jabłkami i cynamonem

Smaczne, zdrowe, a przede wszystkim naturalne, takie są nowe desery Delecta. Mleczny Kubek to linia zbożowych deserów na bazie polskiego mleka. W jej skład wchodzą trzy warianty smakowe: ryż z jabłkami i cynamonem, kasza manna z malinami i śmietanką oraz płatki jaglane z wiśniami i czekoladą. To pyszne i jednocześnie pożywne przekąski, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim łasuchom, którzy lubią mleczne desery na ciepło. Nowe produkty cechują się czystym składem i tylko naturalnymi, nieprzetworzonymi składnikami prosto „ z serca natury”.

Wśród nowych Mlecznych Kubków marka Delecta proponuje znany i lubiany deser Ryż z jabłkami i cynamonem. Gotowy do przygotowania w 5 minut, szybko przeniesie nas do wspomnień z dzieciństwa.  Dodatek mielonego cynamonu nie tylko podkreśla walory smakowe, ale także wpływa korzystnie na nasz organizm.

Ryż z jabłkami i cynamonem jest szybką przekąską do której przygotowania wystarczy tylko kubek i 150 ml gorącej wody. To doskonały pomysł na lekkie śniadanie lub zdrową przekąskę w ciągu dnia, w domu, w pracy lub podczas zimowych wyjazdów.

Przygotuj dla siebie lub swoich bliskich...ot tak ...prosto z serca.

 

Sposób przyrządzania:

  1. Zawartość opakowania wsyp do kubka.
  2. Zalej 150 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszaj.
  3. Produkt jest gotowy do spożycia po 3 minutach.