Produkty

Desery instant > Kisiele instant

Owocowy kubek KIDS smak marchewki i pomarańczy

Jak wprowadzać nowe, zdrowe produkty do diety dzieci? Jak przekonać je do jedzenia warzyw? To pytania, które nurtują wielu rodziców dbających o dobry rozwój swoich pociech. Rozumiejąc te potrzeby, Delecta przygotowała nowe kisiele stworzone specjalnie dla najmłodszych – Owocowy kubek KIDS. Te pyszne owocowo-marchewkowe desery o wyróżniającym się, naturalnym składzie i tzw. „czystą etykietą”, spełniają również warunki ustawy sklepikowej. Zdrowa marchewka (zawierająca m.in. wapń, żelazo, wit. A, B1, B2, K i C) w połączeniu z soczystą pomarańczą, kuszącym jabłuszkiem lub słodkim bananem, tworzy wyjątkowe kompozycje, łączące oryginalny smak i wartości odżywcze! Nowe kisiele to również przekąska stanowiąca naturalne źródło witaminy C pochodzące z aceroli.

Kisiel Owocowy kubek KIDS smak marchewki i pomarańczy jest szybką w przygotowaniu, sycącą i całoroczną przekąską, która doskonale sprawdzi się w diecie najmłodszych. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych przekąsek i oryginalne urozmaicenie codziennej diety. W naturalnie słodkim i zdrowym deserze na pewno zasmakują również dorośli, którzy dbają o zbilansowaną dietę i dobre samopoczucie, nie rezygnując przy tym z kulinarnych przyjemności. 

Sposób przyrządzania:

  1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody.
  2. Wsypuj powoli zawartość torebki, cały czas mieszając.Energicznie mieszaj łyżeczką do uzyskania gładkiej konsystencji.