Aktualności

21 sierpnia 2018
Pyszne budynie z serca natury od marki Delecta

Delecta to wiodąca marka Grupy Kapitałowej Bakalland. Jej sercem są desery i szeroko rozumiane produkty do pieczenia. Chociaż większość asortymentu dedykowana jest celebracji chwil w rodzinnym gronie, w portfolio marki nie brakuje też produktów mających indywidualny charakter spożycia i stanowiących rodzaj przekąski w ciągu dnia (np. Łatwe ciacho, Szybki sernik na zimno, Owocowy kubek).

Pod koniec sierpnia na półki sklepów trafi całkowita nowość – „Pyszny budyń”. Cztery warianty smakowe, tj. czekoladowe brownie, wanilia, malina z mascarpone i karmel z solą, z pewnością trafią w gusta nawet najbardziej wymagających  łasuchów. To nie jedyny wyróżnik propozycji marki. Pracując nad nową recepturą, postawiono przede wszystkim na czysty skład, wyrazisty i mleczny smak oraz maksymalne zniwelowanie powstawania grudek. Naturalność produktu to przede wszystkim skrobie (ziemniaczane i z tapioki), aromaty i barwniki wykorzystujące niezwykłe właściwości krokosza barwieńskiego, czy soku z buraka. Zdrowsze przekąski nie tylko mogą, ale wręcz powinny być smaczne, dlatego w budyniach znajdziemy prawdziwą belgijską czekoladę, karmel, wanilię oraz ser mascarpone.

Wszystko to sprawia, że budynie marki Delecta wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko swoim smakiem, ale przede wszystkim nieprzetworzonym, naturalnym składem tworzonym prosto „z serca natury”, nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności – szybkiego deseru do kubka.